2024 "goede voornemens" actie! Kronenburgsingel
515-1 in Arnhem

Tang Soo Do jeugd

Tang Soo Do is een traditionele Koreaanse gevechtsvorm waarbij zelfverdediging centraal staat. Je leert niet alleen flitsende hand- en beentechnieken te maken maar je bouwt ook zelfvertrouwen op, respect en discipline. Er zijn meerdere jeugdgroepen. Na de proeflessen wordt je ingedeeld bij de bij jouw behorende leeftijdsgroep.

De groepslessen zijn:
 • Tang Soo Do kleuters vanaf 4 jaar (45 min)
 • Tang Soo Do beginners vanaf 7 jaar
 • Tang Soo Do vanaf 11 jaar en vanaf groene band
Photogalary
Voordelen voor kinderen die aan Tang Soo Do doen zijn:
 • Zelfvertrouwen: Door de vaste opbouw van het trainingsprogramma zullen de lessen voor de leerlingen vertrouwd aanvoelen. Er wordt in een korte periode vooruitgang geboekt. Ze leren dat ze door in zichzelf te geloven veel kunnen bereiken.
 • Positieve houding: De kinderen bij onze school leren om een positieve houding te ontwikkelen en respect te tonen aan ouders en leraren.
 • Motorieke ontwikkeling: Bij het leren van de technieken van Tang Soo Do leren kinderen hun lichaam te gebruiken waardoor hun motoriek verbeterd.
 • Verbeteren van de lichamelijke conditie: In de trainingen worden veel onderdelen van de conditie getraind. Er wordt gerekt en gestrekt, maar ook uithoudingsvermogen en kracht worden verbeterd. De trainingen zullen  ervoor zorgen dat kinderen een betere conditie krijgen.
 • Zelfverdediging: Tang Soo Do is een traditionele zelfverdedigingskunst. Eén van de dingen die geleerd wordt is het verdedigen tegen aanvallen, vooral zonder wapens. Hierdoor zal een kind weerbaar worden op de momenten dat het telt.
 • Zelfbeheersing: De technieken in Tang Soo Do en de training daarvan vereisen zelfcontrole. In de les wordt hieraan gewerkt zodat kinderen ook op andere vlakken een goede zelfbeheersing ontwikkelen.
 • Discipline: De structuur van de les en de opbouw in graduaties leren kinderen hun plaats te vinden tijdens de training. De trainingen verlopen altijd volgens een vast programma. Zo wordt aan het begin en aan het eind van elke les gegroet. Ook worden de leraren bedankt voor de les. Door hieraan mee te doen bouwen de kinderen discipline op en zullen ze er aan gewend raken.
 • Nieuwe vriendjes en vriendinnetjes maken.
 • De jeugdgroep bestaat uit een groot aantal jongens en meisjes in leeftijden van 4 tot 15 jaar. Iedereen traint gezellig samen en we gaan ook met zijn allen naar de verschillende Tang Soo Do evenementen. Dit schept een band, ieder lid wordt niet alleen lid van de sportschool Ho Sin Sul, maar ook van de Ho Sin Sul familie.

Samen kan dit ervoor zorgen dat uw kind zich beter ontwikkelt en beter presteert op andere gebieden.

Instructeurs groepen

Mike Peter

Hoofdinstructeur / Schooleigenaar

Cor van den Berg

HoofdInstructeur

Groep mini's

Groep beginners

Joris Ponsen

Instructeur

Wouter Rammeloo

Instructeur

Groep gevorderd